keus.nl

Bezoekersstatistieken

Hoe vaak keus.nl wordt bezocht, geteld sinds 30-5-2026. Zoekmachines en andere robots tellen niet mee.

Vandaag
1.924
bezoekers
7 dagen
35.146
bezoekers
30 dagen
128.100
bezoekers
Totaal
135.166
bezoekers

Unieke bezoekers per dag, opgeteld over de periode (Mark, 15-10-2026: bekeken pagina's niet meer apart tonen).

Laatste 30 dagen

16-9vandaag
De cijfers per dag als tabel
DagBezoekers
15-10-20261.924
14-10-20263.387
13-10-20265.494
12-10-20267.738
11-10-20266.568
10-10-20265.567
9-10-20264.468
8-10-20262.942
7-10-20264.287
6-10-20265.053
5-10-20264.452
4-10-20264.797
3-10-20266.971
2-10-20266.739
1-10-20264.470
30-9-20265.928
29-9-20266.429
28-9-20267.382
27-9-20269.018
26-9-20266.604
25-9-20266.222
24-9-20265.034
23-9-20262.858
22-9-20263.714
21-9-202654
20-9-20260
19-9-20260
18-9-20260
17-9-20260
16-9-20260

Per pagina

Hoe vaak elke pagina is geopend (per pagina worden geen unieke bezoekers bijgehouden). Alleen pagina's die de laatste dertig dagen bezocht zijn; oude adressen van voor de verkoopmodus blijven weg.

PaginaVandaag7 dagen30 dagenTotaal
Startpagina (incl. overige adressen) /2.01835.510132.169135.102
Provincie: Noord-Brabant /stemwijzer-noord-brabant1196310310
Provincie: Noord-Holland /stemwijzer-noord-holland1092310310
Provincie: Utrecht /stemwijzer-utrecht1293305305
Provincie: Flevoland /stemwijzer-flevoland1195303303
Provincie: Friesland /stemwijzer-friesland1394301301
Provincie: Gelderland /stemwijzer-gelderland1396301301
Provincie: Groningen /stemwijzer-groningen1096301301
Provincie: Limburg /stemwijzer-limburg1390300300
Provincie: Overijssel /stemwijzer-overijssel1192296296
Provincie: Zuid-Holland /stemwijzer-zuid-holland1192294294
Gemeente: Groningen /groningen11026266
Provincie: Drenthe /stemwijzer-drenthe1168254254
Provincie: Zeeland /stemwijzer-zeeland1068249249
Gemeente: Utrecht /utrecht0311249
Gemeente: Achtkarspelen /achtkarspelen0123639
Gemeente: Westland /westland02715
Gemeente: Nijmegen /nijmegen02713
Gemeente: Oost Gelre /oost-gelre01612
Gemeente: Pekela /pekela02412
Gemeente: Rotterdam /rotterdam02412
Gemeente: Vaals /vaals03512
Gemeente: Westervoort /westervoort01412
Gemeente: Amstelveen /amstelveen02511
Gemeente: Beesel /beesel02411
Gemeente: Berkelland /berkelland02711
Gemeente: Delft /delft02711
Gemeente: Houten /houten03411
Gemeente: Peel en Maas /peel-en-maas01411
Gemeente: Winterswijk /winterswijk03511
Gemeente: Bodegraven-Reeuwijk /bodegraven-reeuwijk01210
Gemeente: Den Helder /den-helder02510
Gemeente: Deurne /deurne00210
Gemeente: Gulpen-Wittem /gulpen-wittem02510
Gemeente: Haarlem /haarlem03410
Gemeente: Haarlemmermeer /haarlemmermeer011010
Gemeente: Hendrik-Ido-Ambacht /hendrik-ido-ambacht04710
Gemeente: Lelystad /lelystad01410
Gemeente: Moerdijk /moerdijk01510
Gemeente: Oudewater /oudewater04610
Gemeente: Putten /putten45910
Gemeente: Renswoude /renswoude01310
Gemeente: Uithoorn /uithoorn00310
Gemeente: Zeist /zeist03510
Gemeente: Barendrecht /barendrecht0129
Gemeente: Beuningen /beuningen0239
Gemeente: Buren /buren0239
Gemeente: Eindhoven /eindhoven0139
Gemeente: Gooise Meren /gooise-meren0259
Gemeente: Hardenberg /hardenberg0359
Gemeente: Harderwijk /harderwijk0249
Gemeente: Heeze-Leende /heeze-leende0249
Gemeente: Hof van Twente /hof-van-twente0479
Gemeente: Hoorn /hoorn0159
Gemeente: Lansingerland /lansingerland0349
Gemeente: Montferland /montferland0249
Gemeente: Neder-Betuwe /neder-betuwe0359
Gemeente: Nijkerk /nijkerk0199
Gemeente: Oldenzaal /oldenzaal0159
Gemeente: Oosterhout /oosterhout0119
Gemeente: Rhenen /rhenen1149
Gemeente: Someren /someren0149
Gemeente: Tytsjerksteradiel /tytsjerksteradiel0149
Gemeente: Urk /urk0239
Gemeente: Veenendaal /veenendaal0039
Gemeente: West Maas en Waal /west-maas-en-waal0259
Gemeente: Westerkwartier /westerkwartier0139
Gemeente: Wijchen /wijchen0249
Gemeente: Woerden /woerden0259
Gemeente: Zeewolde /zeewolde0239
Gemeente: Zevenaar /zevenaar0039
Gemeente: Baarn /baarn0148
Gemeente: Berg en Dal /berg-en-dal0238
Gemeente: Borne /borne0248
Gemeente: Brummen /brummen0228
Gemeente: Deventer /deventer0138
Gemeente: Edam-Volendam /edam-volendam0128
Gemeente: Enkhuizen /enkhuizen0448
Gemeente: Geertruidenberg /geertruidenberg0338
Gemeente: Halderberge /halderberge0228
Gemeente: Harlingen /harlingen0138
Gemeente: Kapelle /kapelle0158
Gemeente: Krimpen aan den IJssel /krimpen-aan-den-ijssel0258
Gemeente: Leiden /leiden0158
Gemeente: Meierijstad /meierijstad0128
Gemeente: Oisterwijk /oisterwijk0238
Gemeente: Oss /oss0128
Gemeente: Overbetuwe /overbetuwe1348
Gemeente: Soest /soest0168
Gemeente: Terneuzen /terneuzen0158
Gemeente: Valkenswaard /valkenswaard0248
Gemeente: Veendam /veendam0148
Gemeente: Vijfheerenlanden /vijfheerenlanden0148
Gemeente: Wassenaar /wassenaar0148
Gemeente: Wijk bij Duurstede /wijk-bij-duurstede0258
Gemeente: Woensdrecht /woensdrecht0148
Gemeente: Almelo /almelo0347
Gemeente: Altena /altena0137
Gemeente: Amersfoort /amersfoort0257
Gemeente: Arnhem /arnhem0017
Gemeente: Asten /asten0237
Gemeente: Baarle-Nassau /baarle-nassau0247
Gemeente: Bergen op Zoom /bergen-op-zoom0027
Gemeente: Beverwijk /beverwijk0127
Gemeente: Bladel /bladel0127
Gemeente: Boxtel /boxtel0137
Gemeente: Capelle aan den IJssel /capelle-aan-den-ijssel0247
Gemeente: De Ronde Venen /de-ronde-venen0027
Gemeente: Doesburg /doesburg0137
Gemeente: Drimmelen /drimmelen0137
Gemeente: Druten /druten0127
Gemeente: Duiven /duiven0137
Gemeente: Etten-Leur /etten-leur0147
Gemeente: Heumen /heumen0027
Gemeente: Hoogeveen /hoogeveen0447
Gemeente: Kaag en Braassem /kaag-en-braassem0147
Gemeente: Noord-Beveland /noord-beveland0147
Gemeente: Oostzaan /oostzaan0117
Gemeente: Opmeer /opmeer0347
Gemeente: Oude IJsselstreek /oude-ijsselstreek0257
Gemeente: Renkum /renkum0237
Gemeente: Reusel-De Mierden /reusel-de-mierden0027
Gemeente: Roermond /roermond1137
Gemeente: Rucphen /rucphen0017
Gemeente: Sliedrecht /sliedrecht0247
Gemeente: Son en Breugel /son-en-breugel0157
Gemeente: Tubbergen /tubbergen0247
Gemeente: Vught /vught0137
Gemeente: Waterland /waterland0247
Gemeente: Weert /weert0157
Gemeente: Westerveld /westerveld0127
Gemeente: Zaanstad /zaanstad0077
Gemeente: Zuidplas /zuidplas0147
Gemeente: Zwartewaterland /zwartewaterland0357
Gemeente: Zwolle /zwolle0137
Gemeente: Almere /almere0016
Gemeente: Apeldoorn /apeldoorn0226
Gemeente: Bergeijk /bergeijk0126
Gemeente: Bernheze /bernheze0226
Gemeente: Borsele /borsele0236
Gemeente: Bronckhorst /bronckhorst0146
Gemeente: Bunnik /bunnik0116
Gemeente: Coevorden /coevorden0126
Gemeente: Culemborg /culemborg0236
Gemeente: Dinkelland /dinkelland0146
Gemeente: Dronten /dronten0046
Gemeente: Ede /ede0236
Gemeente: Eemsdelta /eemsdelta0226
Gemeente: Eersel /eersel0226
Gemeente: Enschede /enschede0116
Gemeente: Epe /epe0246
Gemeente: Goeree-Overflakkee /goeree-overflakkee0116
Gemeente: Haaksbergen /haaksbergen0236
Gemeente: Hardinxveld-Giessendam /hardinxveld-giessendam0126
Gemeente: Heemskerk /heemskerk0226
Gemeente: Heerlen /heerlen1136
Gemeente: Hilvarenbeek /hilvarenbeek0236
Gemeente: Hulst /hulst0246
Gemeente: Krimpenerwaard /krimpenerwaard0116
Gemeente: Landsmeer /landsmeer0136
Gemeente: Leeuwarden /leeuwarden0036
Gemeente: Leidschendam-Voorburg /leidschendam-voorburg0126
Gemeente: Maasdriel /maasdriel0236
Gemeente: Nieuwegein /nieuwegein0136
Gemeente: Nissewaard /nissewaard0226
Gemeente: Nunspeet /nunspeet0126
Gemeente: Oldebroek /oldebroek0236
Gemeente: Olst-Wijhe /olst-wijhe0236
Gemeente: Rheden /rheden0136
Gemeente: Roosendaal /roosendaal0026
Gemeente: Staphorst /staphorst0236
Gemeente: Steenbergen /steenbergen0246
Gemeente: Steenwijkerland /steenwijkerland0146
Gemeente: Teylingen /teylingen0136
Gemeente: Veere /veere0136
Gemeente: Velsen /velsen0166
Gemeente: Voorst /voorst0146
Gemeente: Waalre /waalre0036
Gemeente: Weststellingwerf /weststellingwerf0126
Gemeente: Wierden /wierden0136
Gemeente: Zoetermeer /zoetermeer0236
Gemeente: Aalten /aalten0115
Gemeente: Alblasserdam /alblasserdam0125
Gemeente: Alphen aan den Rijn /alphen-aan-den-rijn0225
Gemeente: Bloemendaal /bloemendaal0235
Gemeente: Elburg /elburg0335
Gemeente: Gemert-Bakel /gemert-bakel0125
Gemeente: Gennep /gennep0025
Gemeente: Katwijk /katwijk0235
Gemeente: Losser /losser0015
Gemeente: Maastricht /maastricht0245
Gemeente: Noordoostpolder /noordoostpolder0135
Gemeente: Noordwijk /noordwijk0025
Gemeente: Ouder-Amstel /ouder-amstel0035
Gemeente: Raalte /raalte0115
Gemeente: Reimerswaal /reimerswaal0125
Gemeente: Ridderkerk /ridderkerk0125
Gemeente: Roerdalen /roerdalen0245
Gemeente: Smallingerland /smallingerland0245
Gemeente: Venray /venray0125
Gemeente: Zaltbommel /zaltbommel0145
Gemeente: Zoeterwoude /zoeterwoude0245
Gemeente: Zutphen /zutphen0125
Gemeente: Best /best0124
Gemeente: Breda /breda0124
Gemeente: Dijk en Waard /dijk-en-waard0144
Gemeente: Dordrecht /dordrecht0024
Gemeente: Drechterland /drechterland0224
Gemeente: Emmen /emmen0014
Gemeente: Ermelo /ermelo0134
Gemeente: Goes /goes0124
Gemeente: Hattem /hattem1334
Gemeente: Helmond /helmond0124
Gemeente: Lingewaard /lingewaard0124
Gemeente: Medemblik /medemblik0014
Gemeente: Papendrecht /papendrecht0134
Gemeente: 's-Hertogenbosch /s-hertogenbosch0014
Gemeente: Schiedam /schiedam0014
Gemeente: Sluis /sluis0044
Gemeente: Tiel /tiel0234
Gemeente: Venlo /venlo0014
Gemeente: Vlissingen /vlissingen0134
Gemeente: Zundert /zundert0344
Gemeente: Dalfsen /dalfsen0013
Gemeente: De Bilt /de-bilt0023
Gemeente: Doetinchem /doetinchem0123
Gemeente: Lopik /lopik0013
Gemeente: Nederweert /nederweert0123
Gemeente: Pijnacker-Nootdorp /pijnacker-nootdorp0133
Gemeente: Voorschoten /voorschoten0023
Gemeente: Waddinxveen /waddinxveen0233
Gemeente: Dantumadiel /dantumadiel0222
Gemeente: Loon op Zand /loon-op-zand0012
Gemeente: Nieuwkoop /nieuwkoop0112
Gemeente: Tholen /tholen0222
Gemeente: Tilburg /tilburg0122
Gemeente: Utrechtse Heuvelrug /utrechtse-heuvelrug0022
Gemeente: Veldhoven /veldhoven0022
Gemeente: Voorne aan Zee /voorne-aan-zee0222
Gemeente: Waalwijk /waalwijk0022
Gemeente: Zwijndrecht /zwijndrecht0012
Gemeente: Amsterdam /amsterdam0111
Gemeente: Den Haag /den-haag0111
Gemeente: Gorinchem /gorinchem0111
Gemeente: Molenlanden /molenlanden0111
Gemeente: Noardeast-Fryslân /noardeast-fryslan0111
Gemeente: Den Haag /s-gravenhage0111
Gemeente: Scherpenzeel /scherpenzeel0111
Gemeente: Schouwen-Duiveland /schouwen-duiveland0111
Gemeente: Twenterand /twenterand0111
Gemeente: Zandvoort /zandvoort0111

Geteld zonder cookies en zonder IP-adressen op te slaan: per dag wordt alleen een onomkeerbare code van de bezoeker bewaard, om dubbeltellingen te voorkomen. Terug naar de veiling